RSS

Category Archives: Kαμίνης Γιώργος

Το ψηφοδέλτιο του Γιώργου Καμίνη στο Δήμο Αθηναίων

Οι υποψήφιοι σύμβουλοι του συνδυασμού του Γιώργου Καμίνη στο δήμο Αθηναίων

Δημοτικοί Σύμβουλοι (ανά διαμέρισμα)

1ο

Μελλίτα Γκουρτσογιάννη (Αρχιτέκτων)
Άννα Φιλίνη (αρχιτέκτων-εικαστικός)
Αποστολόπουλος Γιώργος (Δικηγόρος)
Στρόφαλης Μάριος (Μουσικοσυνθέτης)
Γεωργαντάς Γιάννης (Ασφαλιστικός Σύμβουλος – Φυσικός ΕΚΠΑ)
Αντωνοπούλου Αγγελική (Γκαλλερίστα)
Δωρή Αικατερίνη (Αρχιτέκτων Εσωτερικών Χώρων)
Παναγιώτης Παρασκευόπουλος (μηχανικός, πρόεδρος επιτροπής πρωτοβουλίας Πλάκας)
Ευφροσύνη Δοξιάδη (εικαστικός)

2ο

Μαρία Κουβέλη (δικηγόρος-Σύμβουλος ΔΣΑ)
Ζερβόπουλος Παναγιώτης (Υπάλληλος ΕΚΠΑ)
Παπανδρέου Γιώργος ( Δικηγόρος)
Αναγνωστόπουλος Γεώργιος (Χημικός, εν ενεργεία Δημοτικός Σύμβουλος)
Νικόλαος Ψαρόπουλος
Δημήτρης Τσαμπρούνης (Ηλεκτρολόγος-Περιβαλλοντολόγος Μηχανικός)
Γιάννης Τζεν (πρώην Πρόεδρος Ελληνικού Οργανισμού Εξωτερικού Εμπορίου)
Βασίλης Βαμβακάς (επικοινωνιολόγος)
Βασίλης Βαβάκος (συγκοινωνιολόγος)
Χρήστος Δερβένης (γιατρός)
Νίκος Ρουσέας (αρχιτέκτονας)

3ο

Μπιλιάνη Κυριακή (Καθηγήτρια Μουσικής-Πολιτισμολόγος)
Κόκκινος Νίκος (Υπάλληλος ΕΛΤΑ)
Κίμων Χατζημπίρος (καθηγητής ΕΜΠ)
Μαρία Πετεινάκη (Αρχιτέκτων-Μηχανικός)
Λαζόγκας Γιώργος (Ζωγράφος)

4ο

Μπρούλιας Γεώργιος (Οικονομικός Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
Κοντοσταθάτου Εύα (Υπάλληλος ΔΕΦΑ)
Γιαννοπούλου Καλλιόπη (Πόπη) (Διοικητική Υπάλληλος Νοσ. Ευαγγελισμός)
Δημητρούλη Καλλιόπη (Δημόσια Υπάλληλος)
Τσολακίδης Ευδόκιμος (Ηθοποιός/Σκηνοθέτης)
Κατσούλη Ελένη
Ανδρέας Βαρελάς (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
Ζώη Κυπριάνοβα (Αντιπρόεδρος Ελληνορωσσικού Εμπορικού Επιμελητηρίου)

5ο

Σφακιανάκης Γιάννης (Δημόσιος Υπάλληλος/Συνδικαλιστής)
Λαμπρακάκης Επαμεινώνδας (Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος)
Αντωνόπουλος Άγγελος (Κτηνίατρος)
Καραγεωργόπουλος Νίκος (Φιλόλογος)
Στεφανίδης Ανδρέας
Νανά Σπυροπούλου (πολιτικός μηχανικός)
Κρομμύδας Τάσος (Ηλεκτρολόγος-Μηχανικός)
Στάγκος Μιχάλης (Επικοινωνιολόγος)
Ζαφειροπούλου Σιμόνη (συγγραφέας – δικηγόρος )

6ο

Φράγκος Σπύρος (Τραπεζικός Υπάλληλος)
Νάκου Ελένη (Καθηγήτρια Αγγλικών)
Azer Υousef (Γιουσέφ Αζέρ) (Καθηγητής)
Mπέης Παναγιώτης
Καράς Αντώνης
Νόνης Γιώργος (Ασφαλιστικός Σύμβουλος)
Καραγιόζοβα Νεντιαλκα (Ιδιωτική Υπάλληλος)
Καλοπίτας Γιάννης (Συνδικαλιστής)
Φίλλιπος Δραγούμης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
Φώτης Προβατάς (σύμβουλος μηχανικός)
Νέλλη Παπαχελά (δικηγόρος)
Άννα Χατζηγιαννάκη (ιστορικός τέχνης, δημοσιογράφος, )
Μάνος Γιώργος (Ανανεώσιμες πηγές ενέργειας)
Παπανικολάου Πελαγία (ποινικολόγος)
Καλλιπολίτης Άρης (Χημικός – Στέλεχος Επιχειρήσεων)

7ο

Γεννηματά Ιωάννα (Τζίνη) (Οργάνωση Εκθέσεων)
Σκοτίδα Αγγελική (Υπάλληλος Βουλής)
Αγγελόπουλος Βασίλης (Καθηγητής)
Ψαράκη Παναγιώτα (Δημόσιος Υπάλληλος)
Αγγελίδου Σταυρούλα (Νοσηλεύτρια)
Νησιώτης Αθανάσιος (Ιατρός)
Γιαλαμάς Δημήτρης (Επιχειρηματίας)
Τάσος Αβραντίνης (Δικηγόρος)
Μιχάλης Αντύπας (Ειδικός Γεωγραφικών Συστημάτων Πληροφοριών)
Τέλης Σαμαντάς (δημοσιογάφος)
Θόδωρος Μαργαρίτης (πολιτικός επιστήμονας)
Μιχάλης Μουσούς (κτηματομεσίτης)
Μαρία Θεοδώρου (Αρχιτέκτων)
Μάνος Στεφανίδης (Ιστορικός Τέχνης)
Φώτης Βαλλάτος (Δημοσιογράφος)
Γαλανάκη Ρέα (Συγγραφέας)

Advertisements
 
Σχολιάστε

Posted by στο Οκτώβριος 18, 2010 in Δήμος Αθηναίων, Kαμίνης Γιώργος